Residence Belvedere

Residence Belvedere se nachazi v srdci Jadranske Rivieri. Jedna se o sesti poschodovou Residenc v blizkosti more a s krasnym vyhledem na more s primym pristupem na plaz bud volnou nebo vybavenou. Residenc je vybavena velkym bazenem pro dospele a malym bazenem pro deti, nehlidane parkovani a vytah.

Lido Adriano a Jadranska Riviera

Lido Adriano je moderni primorske letovisko 13 km od Ravenny, v centru Jadranske Rivieri Romagnole. Velice jednoduche k nalezeni, nabizi sportovni a zabavne zarizeni: tenisova hriste, vodni parky, windsurf, beach volley, maly fotbal, skola mozaiky a hlavne Mirabilandii, zabavny park nejvetsi v Italii, 20 km od Residence. Tez nabizi vylety do Ravenny (13 km), San Marino (60 km), Benatky (140 km), Firence (150 km) a mnoho umeleckych a prirodnich zajimavosti Ravenny.

Popis lokality

Lido Adriano leží 12km jižně do historického města Ravenna. Oceníte zde především širokou písčitou pláž s pozvolným vstupem do moře. Město nabízí menší aquapark, dětský zábavný smail park, úterní nákupní trhy, večerní projížďky vláčkem. K odpočinku a posezení zvou místní pizzerie, cukrárny, restaurace. Široká nabídka výletů: Ravenna , San Marino, zábavný park Mirabilandia (www.mirabilandia.it), italia v miniatuře, lachtan v Rimini a další.

Popis kapacity

Šesti podlažní residence Belvedere s výtahem, přímo u písečné pláže, cca 50 m. Součástí residenčního komplexu je privátní bazén (otevřen 1.6. - 15.9.) vstup v ceně pobytu. Parkování je v uzavřeném objektu residence do vyčerpání kapacity. Do centra města cca 5 minut chůze s mnoha obchůdky, restauracemi, cukrárny, pizzerie. V letovisku je také velké obchodní centrum Lidl.

Další služby residence

uzavřený prostor, delegátské služby, bazén pro malé i velké v ceně pobytu, parkování v uzavřeném prostoru residence

Popis ubytování

APARTMÁN TRILO pro 4- 6 osob: třípokojový apartmán: 1x ložnice s manželským lůžkem, 1x ložnice s dvmě samostanými lůžky, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem a kuchyňským koutem, koupelna/wc, balkon, terasa se stolem a židlemi, jednoduši zařízení

Povinný poplatek

vratná kauce 70 EUR / apartmán, pobytová taxa 1 EUR / osobu nad 14 let / den

Pláž

- cca 50 m - jemný, zlatavý písek, prostorná,pozvolný vstup do moře.

Strava

vlastní (plně vybavený kuchyňský kout)

Zábava/kultura/sport

dětský park (hned naproti residence), menší aquapark - noční okružní projíždky vláčkem, večerní trhy, tenisové kurty, fotbalová hřiště - v okolí je další řada zábavných a vodních parků (Mirabilandia, Italia v miniatuře, Filabilandia , Delfinárium . . )

Cena za apartmán zahrnuje

7x ubytování v apartmánu dle počtu osob, služby delegáta CK, spotřeba energií, trezor, vstup do bazénu v uvedeném období

Cena nezahrnuje

komplexní pojištění do zahraničí

Fakultativní poplatek

komplexní pojištění do zahraničí, ložní prádlo 15 EUR / osobu / výměna, dětská postýlka 40 EUR / týden - platby na místě

Možnost výletů

MIRABILANDIA - jeden z největších zábavných parků v Itálii, kde si na své přijdou malí i velcí návštěvníci. Kromě atrakcí, zde probíhají kaskadérské představení s různou tématikou. Doporučujeme celodenní návštěvu. SAN MARINO - Republika San Marino leží asi 55 Km od Raveny na hoře Monte Titano a její vznik se datuje od roku 1261. Pro vstup není nutné překročit žádné hranice. Do města se vstupuje branou " Porta San Francesco ", kde stojí stejnojmenný kostel. Mezi další významné památky patří Palazzo Publico, Basilika di San Marino, pevnosti La Rocca Guraita a Franta s věží Montale. RAVENNA - Ravenna dříve toto měswto leželo přímo u moře, dnes je vzdáleno asi 12 km. Roku 402 se stalo hlavním městem západořímské říše. Náměstí Piazza del Popolo je centrem města, dále neopomeňte navštívit baziliku San Vitale z 6. st., kde je národní muzeum, mauzoleum Galla Placida, bapisterium Battisterio Neoniano, které vyniká štukovou a mozaikovou výzdobou.

Residence Belvedere
Residence Belvedere
Residence Belvedere - Vista mare
Residence Belvedere - Vista mare